Učenici IBM osvojili tri prva mjesta u natjecanju „Mladi tehničari“

Danas je u našoj školi održano županijsko natjecanje mladih tehničara.  Učenici su pokazali svoja znanja i vještine u različitim kategorijama. Iz naše su škole sudjelovali: Ina Moslavac, Sven Balint, Marko Bratranek, Marino Bloudek, Luka Kelčec i Lucija Relić. Uspjeh je sljedeći:

5. razred – MAKETARSTVO I MODELARSTVO

 

1. Lorena Grgić- OŠ August Cesarec, Špišić Bukovica – mentor: Zvonimir Blažević

 

2. Danijel Peštaj-OŠ Ivane Brlić – Mažuranić, Orahovica- mentorica : Svjetlana Urbanek

 

3. Ina Moslavac-OŠ Ivane Brlić – Mažuranić, Virovitica – mentorica: Izabela Konto

 

6. razred – GRADITELJSTVO

 

1. Katerina Ivić – OŠ Ivane Brlić – Mažuranić, Orahovica- mentorica : Svjetlana Urbanek

 

2. Ana Bičanić – Oš Josipa Kozarca , Slatina – mentorica – Tijana Cvjetković

 

3. Sven Balint – OŠ Ivane Brlić – Mažuranić, Virovitica – mentorica: Izabela Konto

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OBRADA MATERIJALA

 

1. Luka Novotni – OŠ Ivane Brlić – Mažuranić, Orahovica- mentorica : Svjetlana Urbanek

 

STROJARSKE KONSTRUKCIJE

 

1. Matej Mihaljenović – OŠ Ivane Brlić – Mažuranić, Orahovica- mentorica : Svjetlana Urbanek

 

2. Matija Tkalec- OŠ Vladimir Nazor, Vvirovitica – mentor: Zlatko Kovačević

 

3. Matijas Lukavski – OŠ Ivane Brlić – Mažuranić, Orahovica- mentorica : Svjetlana Urbanek

 

RAKETNO MODELARSTVO

 

1.Marko Bratranek – OŠ Ivane Brlić- Mažuranić, Virovitica- mentorica : Izabela Konto

 

2. Matej Žunić- Oš Vladimir Nazor, Virovitica- mentor: Zlatko Kovačević

 

3. Marino Bloudek-Oš Ivane Brlić_Mažuranić, Virovitica- mentorica: Izabela Konto

 

ZRAKOPLOVNO MODELARSTVO

 

1.Nives Smolčić – OŠ Ivane Brlić – Mažuranić, Orahovica- mentorica : Svjetlana Urbanek

 

2. Pamela Bubaš – Oš August Cesarec, Špišić Bukovica- mentor: Zvonimir Blažević

 

3. Dario Šimić – Oš Davorin Trstenjak, Čađavica- mentor: Robin Kovačević

 

 ELEKTROTEHNIKA

 

1.Denni Volenik – OŠ Ivane Brlić – Mažuranić, Orahovica- mentorica : Svjetlana Urbanek

 

2. Barbara Udovičić – Oš Vladimir Nazor, Virovitica- mentor: Zlatko Kovačević

 

3. Dominik Blažević- Oš Vladimir Nazor, Virovitica- mentor: Zlatko Kovačević

 

 ELEKTRONIKA

 

1.Luka Kelčec – OŠ Ivane Brlić – Mažuranić, Virovitica – mentorica : Izabela Konto

 

2. Lora Smolčić – OŠ Ivane Brlić – Mažuranić, Orahovica- mentorica : Svjetlana Urbanek

 

3. Dario Vuk- Oš Davorin Trstenjak, Čađavica- mentor: Robin Kovačević

 

ROBOTIKA

 

1.Benjamin Hankić – Oš Josipa Kozarca , Slatina – mentorica – Tijana Cvjetković

 

2.Lovro Frajhaut- Oš Josipa Kozarca , Slatina – mentorica – Tijana Cvjetković

 

FOTOGRAFIJA

1.Lucija Relić – OŠ Ivane Brlić- Mažuranić, Virovitica- mentorica: Izabela Konto

 

2.Martina Žagar- OŠ August Cesarec, Špišić Bukovica – mentor: Zvonimir Blažević

 

3. Kristina Marčinković – Oš Josipa Kozarca , Slatina – mentorica – Tijana Cvjetković