Roman Yatsukha prvak u informatici

U OŠ A. Cesarca Špišić Bukovica održano je natjecanje u informatici. Rezultati su sljedeći:

OSNOVNE ŠKOLE

KATEGORIJA ALGORITMI LOGO 5. RAZRED

 

1.Kristijan Horvat, Osnovna škola Vladimir Nazor, Virovitica,  mentor Krešimir Tuk,

KATEGORIJA ALGORITMI LOGO 6.RAZRED

 1.Lana Stevanovski, Osnovna škola Vladimir Nazor, Virovitica, mentor Krešimir Tuk,

2.Martina Žagar, Osnovna škola August Cesarec, Špišić Bukovica, mentor Bojana Bionda,

3.Matej Marović, Osnovna škola August Cesarec, Špišić Bukovica, mentor Bojana Bionda,

KATEGORIJA ALGORITMI LOGO 8.RAZRED

1. Frane Žada, Osnovna škola Vladimir Nazor, Virovitica, mentor Krešimir Tuk,

 

KATEGORIJA BASIC/PASCAL/C/C++ 5.RAZRED

 

1.Franko Perković, Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić, Orahovica, mentor Damir Čelant,

KATEGORIJA OSNOVE INFORMATIKE ( 8.razredi )

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 1.Roman Yatsukha, Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić, Virovitica, mentor Vjekoslav Lončar,

2.Katja Živković, Osnovna škola Eugena Kumičića Slatina, mentor Vladimir Bićanić,

3.Mario Kovačević, Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić, mentor Virovitica, Vjekoslav Lončar,

4.Matej Hetzel, Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić, Virovitica, mentor Vjekoslav Lončar,

5.Juraj Rastija, Osnovna škola Josipa Kozarca, Slatina, mentor Marko Brijačak,

6.Alen Jelavić, Osnovna škola Gradina, Gradina, mentor Dražen Kostanjevac,

7.Tomislav Lukačević, Osnovna škola Gradina, mentor Dražen Kostanjevac,

8.Domagoj Garaj Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić, Virovitica, mentor Vjekoslav Lončar,

9.Matej Jaković, Osnovna škola Voćin, mentor Milorad Vučković,

RAZVOJ SOFTVERA ( OSNOVNE ŠKOLE )

Interaktivna slikovnica Pepeljuge

UČENICI :  Mario Sabo, Filip Šebalj, Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić, Orahovica, mentor Damir Čelant,

 

 

 

 

SREDNJE ŠKOLE

PROGRAM STRUKOVNE I TEHNIČKE ŠKOLE

KATEGORIJA OSNOVE INFORMATIKE

 1.Domagoj Karl, 2. razred, Srednja škola Marka Marulića, Slatina, mentor Ksenija Rastija,

2. Eduard Oštarijaš 4. razred, Srednja škola Marka Marulića, Slatina, mentor Ksenija Rastija,

GIMNAZIJE

KATEGORIJA OSNOVE INFORMATIKE

 1.Dario Barišić,4.razred, Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica, mentor Tomislav Šipek,

2.Fran Hercigonja, 2.razred Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor Tomislav Šipek,

3.Luka Marek, 3. razred Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor Tomislav Šipek,

4.Marin Hanić, 1. razred Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor Tomislav Šipek,

5.Matej Petrović, 4. razred Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor Tomislav Šipek,

6.Veron Hrvojić, 1. razred Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica, mentor Tomislav Šipek,

GIMNAZIJE

KATEGORIJA  ALGORITMI PASCAL/C/C++

 1. podskupina

1.Filip Stevanovski 2. razred, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor Tomislav Šipek

2. podskupina

1.Vinko Lovrenčić 3. razred, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor Tomislav Šipek

2.Hrvoje Mikec 4. razred, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor Tomislav Šipek

2.Matej Petrović 4. razred, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor Tomislav Šipek

2.Tibor Žukina 4. razred, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica, mentor Tomislav Šipek

10.03. 2013.god. Državno povjerenstvo objavljuje koji će učenici biti pozvani na državno natjecanje iz INFORMATIKE –  INFOKUP 2013

Županijsko povjerenstvo za informatiku:

Zvonimir Blažević, predsjednik

Tomislav Šipek, član

Krešimir Tuk, član

Domagoj Lisjak, član, Dražen Kostanjevac, član

U Špišić Bukovici, 20.02.2013.god