Kategorija Sport

• Rukometašice 5.6.r. naše škole viceprvakinje države

Ekipa Brlića – najbrojnija na prvenstvu, vratila se puna dojmova i bogatija iskustvom sa završnice Državnog prvenstva osnovnih škola za 5. i 6. razrede u Vinkovcima.
    Pored najuspješnijih rukometašica koje su viceprvekinje države za učenice do 6. razreda, pomlađene košarkašice od kojih su 9 učenice 4. razreda nisu imale većih izgleda za bolji plasman od 4. mjesta, no kao i za atletičarke dragocjeno je to iskustvo koje će svakako puno koristiti u budućnosti.

Nastavi čitati
    Objavljeno: 05. lipnja 2017. - Novosti
  • Košarkašice naše škole među četiri najbolje školske ekipe u Hrvatskoj

U velikoj sportskoj dvorani Vijuš u Slavonskom Brodu održana je poluzavršnica regije Istok školskog natjecanja u košarci za djevojčice petih i šestih razreda osnovne škole. Ekipa Osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić iz Virovitice prvo je u polufinalnoj utakmici pobijedila županijske prvakinje Osječko-baranjske županije rezultatom 31: 14, da bi u finalu briljantnom igrom gotovo deklasirala favorizirane domaće predstavnice rezultatom 42:14.

Objavljeno: 29. svibnja 2017. - Sport
  • Atletičarke IBM-a u završnici školskog državnog prvenstva

U Vinkovcima na stadionu Cibalije održana je poluzavršnica regije istok školskog natjecanja u atletici za djevojčice petih i šestih razreda osnovne škole. Ekipa osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić iz Virovitice, u jakoj konkurenciji aktualnih državnih prvakinja u krosu iz Otoka i osječkih atletičarki te nešto slabijih ekipa iz Sl. Broda i Kutjeva, premoćno je pobijedila osvojivši 39 od mogućih 45 bodova. Time su ostvarile plasman na državnu završnicu u

Objavljeno: 25. svibnja 2017. - Sport
  • Rukometašice 5.6.r. prvim su se mjestom plasirale na državno prvenstvo

U Cerni je održana poluzavršnica regije istok školskog natjecanja u rukometu za djevojčice petih i šestih razreda osnovne škole. Ekipa Osnovne škole Ivane Brlić Mažuranić iz Virovitice u prvoj utakmici pobijedila je Dardu sa 11:9, a u finalu domaću Cernu sa 12:4. Time su ostvarile plasman na državnu završnicu, koja je na rasporedu prvog vikenda u lipnju u Vinkovcima. Ekipu su činile: Paula Ištvanović, Rebecca Bošnjak, Tea Strusa, Karla Tumpić, Leona Tumpić, Klara Crnoja, Laura Oršulić, Anja Šantić, Lucija Validžić, Marta Premužić, Nea Kovač, Lea i Nika Kozlinger. Ekipu je vodila Maja Grdić.

Objavljeno: 23. svibnja 2017. - Sport
  • Atletičarke “Brlića” sjajne u Osijeku

U četvrtak 11.5. održano je u Osijeku  natjecanje u atletici za osnovnoškolce od 3. do 6. razreda “Erste plava liga” na kojem je nastupilo preko tisuću natjecatelja. Osnovnu školu Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica predstavljale su 4 atletičarke i osvojile 7 medalja: Klara Crnoja (5. razredi) koja je bila treća u bacanju kugle i druga u disciplini 600m , Leona Tumpić (4. razredi) je u utrci na 300m  bila srebrna (51,65 s), a u  u utrci na 60m osvojila je zlatnu medalju (9,50 s).

Objavljeno: 15. svibnja 2017. - Sport